Euro na zloty w Warszawie

Kursy walut
 
 
 
 • Waluta
  Zakup
  Sprzedaż

Oferujemy całodobową wymianę euro na złote po najlepszym kursie w Polsce. Porównaj naszą ofertę z innymi wymiennikami i przekonaj się sam. Codziennie aktualizujemy kurs euro do złotówki hurtowej i detalicznej. Zobacz aktualne kursy wymiany euro na naszych stronach internetowych.

"WYMIANA APLIKACJI" utrwali kurs na 1 godzinę, więc żadne wahania go nie zmienią. Jakim kosztem został złożony wniosek, to w ten sposób otrzymasz wymianę. Pomożemy Ci dowiedzieć się, jak wymienić pieniądze, sprawdzić złotówka kurs i zamówić inne usługi.

Jak sprawdzić kurs euro na dziś?

Euro na polski można wymienić na dwa sposoby. Z pomocą pośredników i samodzielnie.

Wybierając pierwszą opcję znacznie ułatwiasz sobie życie. Oddając swoje pieniądze lub ich część do dyspozycji handlowców, znacznie ułatwiasz sobie znalezienie miejsca i wybranie najlepszego momentu na kupno i sprzedaż euro. Nie musisz analizować i śledzić kursu walut na naszym rynku finansowym. Twoje obowiązki obejmują tylko jedno zadanie - kontrolę. Chcemy jednak zauważyć, że ta opcja nie daje 100% gwarancji, ponieważ sukces handlu zależy tylko od czynników subiektywnych. Innymi słowy, z profesjonalizmu wybranego przez Ciebie specjalisty.

Jeśli jesteś bardziej zwolennikiem drugiej opcji, to z pewnością jesteś na dobrej drodze. Wybierając tę metodę masz znacznie więcej możliwości, ale odpowiedzialność za każdy Twój krok spoczywa wyłącznie na Tobie. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne kupowanie i sprzedawanie euro, powinieneś znać kilka niuansów. Po pierwsze, cały proces wymiany warto rozpocząć od badania rynku.

Najlepszym sposobem na to jest monitorowanie wartości walut przez cały dzień. Tylko robiąc to regularnie, będziesz w stanie znaleźć najdogodniejszy moment na wymianę euro na pln.

Po drugie, stanowczo zalecamy, abyś nie spieszył się od razu w przepaść giełdowego biznesu i zainwestował wszystkie swoje oszczędności naraz, ale zacznij od minimalnych inwestycji, tym samym wypełniając swoją rękę i czując się pewniej w przyszłość.

Jeśli nie musisz jeszcze wymieniać pieniędzy, przestudiuj dynamikę walut. Aby sprawdzić kurs euro w Warszawie spójrz na wykres. Możesz sprawdzić dynamikę za tydzień, miesiąc lub dowolny okres.

Co musisz wiedzieć o walucie i kursie wymiany eur złoty?

Euro zostało wprowadzone w 1999 roku dla krajów UE. Jeśli wybierasz się do Europy, na pewno będziesz potrzebować tej waluty. Małe rozliczenia przeprowadzane są w monetach 1 i 2 euro, są też eurocenty: 1, 2, 5, 10, 20, 50. Ale resztę otrzymasz po pierwszej transakcji w Europie. Dlatego wymieniamy banknoty po korzystnym kursie między euro a złotym.

Jeśli zdecydowałeś się kupić euro, zwróć uwagę na następujące punkty.

 1. W Polsce odsetek fałszywych banknotów euro jest niewielki. Ale zawsze trzeba być ostrożnym przy wymianie € na zł.
 2. Istnieje unikalna formuła sprawdzania autentyczności banknotu po numerze seryjnym: dodaj sumę 11 cyfr z numeru waluty i dodaj do nich numer seryjny litery z serii (do jego określenia służy alfabet łaciński) . Następnie zsumuj liczby z wynikowej liczby, w wyniku czego powinna pojawić się liczba 8.
 3. W 2019 r. wprowadzono do obiegu nowe banknoty 100 i 200 euro z serii Europa. Zmieniła się ich szerokość (teraz to jakieś 50 euro), zwiększył się stopień ochrony.
 4. Banknot 500 euro służy głównie do rozliczeń międzybankowych, może nie zostać przyjęty w obiegu detalicznym.
 5. Banknoty 0 euro są produktami pamiątkarskimi, mimo istnienia identycznych metod ochrony nie można ich używać jako środka płatniczego.

Wskaźniki ekonomiczne wpływające na stawkę euro

Największy wpływ na kurs euro mają czynniki ekonomiczne. Najważniejsze z nich to:

 • Produkt krajowy brutto. Wzrost PKB pociąga za sobą wzrost inwestycji z zagranicy oraz spadek inflacji, co pozytywnie wpływa na walutę krajową. Spadek tego wskaźnika prowadzi do odwrotnego efektu;
 • Budżet państwa. Nadwyżka budżetowa to dość rzadki przypadek, który prowadzi do umocnienia kursu walutowego. W rzeczywistości najczęściej w kraju występuje deficyt budżetowy, który jest pokrywany dodatkową emisją środków do obiegu. Prowadzi to do wzrostu inflacji i osłabienia waluty krajowej;
 • Dług zewnętrzny. Duża część długu publicznego wymaga nie tylko stopniowej spłaty, ale także obsługi - płacenia odsetek. Z tego powodu wzrasta popyt na walutę obcą, a lokalny pieniądz ulega deprecjacji. Ponadto wysoki dług publiczny pogarsza rating kredytowy kraju, stwarzając ryzyko niewypłacalności.

5 powodów, aby kupić euro

Będziesz musiał kupić euro, a przynajmniej poznać jego kurs, aby:

 • Podróżować. Planując wyjazd za granicę, lepiej wcześniej wymienić złotówki na lokalną walutę. Jest bardziej opłacalny, bezpieczniejszy, a po przyjeździe nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie wymiennika.
 • Ruszaj się. Niektórzy Polacy przeprowadzają się do Europy, aby studiować, pracować lub być bliżej rodziny. Dlatego po raz pierwszy lepiej zaopatrzyć się w euro z góry.
 • Inwestować. Aby uzyskać opłacalną inwestycję w depozyty europejskie, musisz kupić walutę obcą.
 • Handel. Prowadzenie działalności gospodarczej jest niemożliwe bez zawierania transakcji i dostawy towarów kupowanych w euro.
 • Spekulować. Udział w handlu na FOREX to dobry sposób na zarabianie pieniędzy, ale aby zwiększyć zyski, musisz stale i uważnie monitorować zmiany ceny euro.

Wybierając kantor, klient kieruje się trzema parametrami: korzyścią, bezpieczeństwem oraz jakością obsługi. Nasza usługa łączy wszystkie te zalety. Możesz skontaktować się z nami, aby zaopatrzyć się w walutę przed wyjazdem za granicę, zawarciem międzynarodowej umowy handlowej, inwestowaniem za granicą. Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem, za który potrzebujesz wymienić walutę.

Jak kupić walutę i poznać aktualny kurs euro do złotego?

Wypełnienie formularza jest proste, kliknięcie w formularz wymiany walut i wypełnienie danych w celu uzyskania informacji zwrotnej. Jesteśmy w kontakcie przez całą dobę, więc szybko skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia szczegółów.

Zakres usług

Wiele kantorów ogranicza się tylko do jednej usługi: wymiany z euro na pln. Oferujemy znacznie więcej:

 1. Współpracujemy z osobami fizycznymi i prawnymi. Zgłaszają się do nas wszyscy mieszkańcy kraju, niezależnie od tego, czy dokonują regularnej wymiany euro na zloty, czy pracują dla firmy;
 2. Zmieniamy pieniądze hurtowo. W naszej firmie możesz wymienić dowolną kwotę. Istnieją również zniżki dla odbiorców hurtowych;
 3. Zmieniamy pieniądze w handlu detalicznym. Jeśli chcesz wymienić niewielką kwotę pieniędzy, z przyjemnością pomożemy Ci zminimalizować straty z tytułu różnic kursowych.

Nasz kantor to zawsze dobre rozwiązanie do przeprowadzania transakcji walutowych.

Kupuj lub sprzedawaj waluty po korzystnej cenie hurtowej w naszej sieci kantorów. Zapisz kurs detaliczny lub hurtowy w aplikacji internetowej na naszej stronie i odbierz walutę w kantorze. Aplikacja jest ważna przez 1 godzinę. Nasi ochroniarze zapewnią bezpieczne środowisko dla każdej wymiany walut. Na stałych klientów czekają przyjemne bonusy. Zawsze dostępne są aktualne i korzystne kursy wymiany, w tym notowania euro.

Jeśli nadal masz pytania, jak wymienić euro na polskie za pomocą naszej usługi, przyjdź do punktu wymiany, zostaw prośbę lub skontaktuj się z nami pod powyższymi kontaktami, a nasi menedżerowie wybiorą dla Ciebie najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Spraw, aby Twoja hurtowa wymiana pln to eur była szybka i bezpieczna!

Jak korzystnie kupić walutę?

Gwarantujemy opłacalną i rzetelną wymianę euro na pl. Jak przeliczyć walutę obcą na złotówki po najlepszym kursie wymiany?

 1. Otwórz stronę naszej firmy i wybierz żądaną walutę.
 2. Widzisz aktualny kurs, możesz otwierać i analizować wartość waluty w dynamice na wykresie, aby podjąć właściwą decyzję o celowości wymiany.
 3. Oblicz łączną kwotę wymiany. Kalkulator jest dostępny podczas wypełniania wniosku (kalkulacja jest wykonywana automatycznie). Możesz od razu dowiedzieć się „ile zł to euro”.
 4. Utwórz aplikację online: wybierz rodzaj operacji (zakup / sprzedaż), wskaż walutę, określ kwotę wymiany, określ miasto i adres najbliższego oddziału, podaj imię i nazwisko oraz kontakty.
 5. Za pomocą aplikacji zaksięgowałeś kwotę i ustaliłeś stawkę za godzinę, podczas której musisz przybyć do wybranego biura, aby dokonać prawdziwej wymiany eur na zl.

Rekomendacje giełdowe euro

Jeśli zdecydujesz się na zakup euro, kurs wymiany odgrywa dla Ciebie ważną rolę. Ale zwróć uwagę na inne czynniki.

Zasady udanej wymiany zł na euro.

 1. Jeśli mówimy o dużej ilości pieniądza, przeanalizuj sytuację rynkową: spójrz na dynamikę ceny euro, przeczytaj prognozy ekspertów dotyczące kursu waluty krajowej.
 2. Nie panikuj: jeśli Twoje oszczędności są w euro i nie potrzebujesz ich w najbliższej przyszłości w złotych, to nie spiesz się z ich wymianą przy najmniejszym spadku kursu. Jeśli potrzebujesz teraz pieniędzy w złotych lub euro, sprawdź aktualny kurs wymiany. Możesz skorzystać z kalkulatora walutowego, aby porównać różnicę między łącznymi kwotami podczas wahań kursów walutowych i dowiedzieć się, ile euro to zl.
 3. Nie korzystaj z usług podejrzanych wymienników z minimalnym kursem wymiany, ponieważ mogą być oszustami. Skontaktuj się z zaufanymi firmami, które cenią swoją reputację.

Nasz sprawdzony serwis z przedstawicielstwami na terenie całego kraju, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy przy wymianie euro na złotówki.

Jak nie dostać się do oszustw podczas wymiany euro na złoty?

W dzisiejszych czasach zawsze trzeba być ostrożnym. Przyjrzyjmy się i zapamiętajmy zasady, aby uniknąć oszustw w internetowych kantorach wymiany walut.

 1. Zawsze czytaj informacje o zasobie przed powierzeniem mu swoich pieniędzy.
 2. Zwróć uwagę na sposób projektowania witryny. Jeśli projekt nie jest indywidualny i jest skopiowany z jakiejś innej usługi, programiści najwyraźniej nie chcieli zawracać sobie głowy. Wysokiej jakości i droga strona internetowa jest wskaźnikiem poważnych intencji i odpowiedzialnego podejścia do klientów.
 3. Domena. Byłoby bardzo podejrzane, gdyby okazało się, że strona działa krócej niż 6 miesięcy. Nie zalecamy ufania tym wymiennikom, które znajdują się na darmowym hostingu, jest to zdecydowanie dzieło oszustów.
 4. Szczegóły kontaktu. Jeśli operator jest zawsze w kontakcie, możesz bezpiecznie zaufać tej usłudze.
 5. Ograniczenia ilościowe. Z reguły prawdziwe usługi wymiany walut online działają automatycznie, kwota pieniędzy nie ma dla nich znaczenia.
 6. Nienaturalnie niskie kursy walut online. Czy pamiętasz, że tani ser można znaleźć tylko w pułapce na myszy? Jeśli zaoferowano Ci podejrzanie niski kurs złotówki, to istnieją wątpliwości co do uczciwości transakcji.

Szczęśliwe wymiany eur na pln i korzystne ceny!